خانه / اخبار مسکن / اقامت سنگاپور ۲۰۱۸

اقامت سنگاپور ۲۰۱۸

اقامت سنگاپور ۲۰۱۸

آیا اقامت سنگاپور ۲۰۱۸ میسر می باشد ؟ راه های اخذ اقامت سنگاپور ۲۰۱۸ چگونه می باشد ؟ شرایط اخذ اقامت سنگاپور ۲۰۱۸ چه می باشد ؟ اقدامات اخذ اقامت سنگاپور ۲۰۱۸ به چه ترتیبی می باشد ؟ مراحل اخذ اقامت سنگاپور  ۲۰۱۸ چگونه است ؟ ما در این مقاله در باب اقامت سنگاپور ۲۰۱۸ ، راه های اخذ اقامت سنگاپور ۲۰۱۸ ، شرایط اخذ اقامت سنگاپور  ۲۰۱۸ ، اقدامات اخذ اقامت سنگاپور ۲۰۱۸ توضیح ارائه خواهیم نمود . چنان چه قصد مشاوره دقیق تر و تکمیلی تر در باب اقامت سنگاپور داشتید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

جهت اخذ اقامت دائم سنگاپور و تبدیل شدن به مقیم سنگاپور ، برای این امر باید در ابتدا مجوز ورود به این کشور را به دست آورید . مطلب قابل توجه این است که پیش از تسلیم درخواست گرفتن اقامت ، من باب شرایط و تعهدات مرتبط به مقیم کشور سنگاپور و فردی که دارای اقامت دائم این کشور  اطلاعات مکفی را به اخذ نماید .

اشخاص می بایست جهت اخذ جواز اقامت دائم این کشور در شرایط ذیل باشند :

*افرادی که همسرشان و یا پدر و مادر آنها تابعیت سنگاپور و یا اقامت کشور سنگاپور را دارا می باشند .

* فرزندان زیر سن هجده سال فرد  تبعه و یا مقیم سنگاپور باشد .

* اشخاصی که مشمول نوع های ویزای AP ، Q و S می باشند .

* شخص درخواست کننده می بایست کار آفرین و یا یک سرمایه گذار در این کشور باشد .

بازه زمانی پردازش درخواست ارائه اقامت این کشور در حدود ۳ ماه به طول می انجامد . مبلغ  صدور اولیه مجوز در این کشور ۱۰۰ $ است . این ادوار حهت صدور هر دوره یک ساله مبلغ ۱۰ $ را برای تمدید می بایست پرداخت نمایید .باید متذکر شد در صورتی که اشخاص مستلزم به صدور ویزا باشند می بایست مبلغی مضاعف را در حدود ۳۰ $ پرداخت کنند .

در حالی که شخص مشمول اخذ اقامت دائم سنگاپور شد ، شخص مکلف به ارائه خدمات ملی NS خواند شد . این مطلب برای تمامی اشخاصی که شهروند می باشند و در رده سنی ۵ الی ۱۶ سال برای آقایان می باشند صادق است و می بایست در دفاتر NS به ثبت رسد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *